Anasayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle |

Başkandan

Çok değerli hemşehrilerim;

Bursa Nevşehirliler Derneği Bursa ve civarında yaşayan tüm Nevşehirli veya Nevşehirli dostu olan kişileri birbirleriyle tanışması ve yardımlaşması amacıyla bir araya getiren bir dernektir.

2006 yılının sonunda kurulan derneğimiz en kısa zamanda derlenip toparlanmış ve Bursa' da hiçbir derneğin yapamadığı kadar güzel şölenler, toplantılar ve etkinlikler yaparak Nevşehir ismini Bursa’da duyurmuş ve var etmiştir.

Kısa sürede, milli duygu ve sorumluluklarımızın farkında olarak yapmış olduğumuz çeşitli etkinlikler ve faaliyetler ile derneğin ne denli toplayıcı bir unsur olduğu anlaşılmıştır.

Ayrıca Bursa' da Bursa platformu, yerel gündemimiz gibi platformlarda tüm derneklerin katılımda bulunduğu aylık rutin toplantılara Nevşehir derneği olarak katılımda bulunulmaktadır.

Dernek olarak hemşehrilerimizden tek isteğimiz, her türlü zenginliğe sahip illerimizden biri olan Nevşehir' imizin tanıtımında yardımcı olmalarıdır.

KURUMSAL

Derneğimizi Tanıyın Tüzük
Faaliyetlerimiz Yönetim Kurulu
Başkandan  

FOTO GALERİ

Gezilerimizden Nevşehir Şehrinden
Geleneksel Piknik Şöleni  
Geleneksel Piknik Şöleni 2  

İLETİŞİM

Adres : Tahtakale Mah. Tahtakale Hanı
Anadolu Kültür Merkezi
No: 70 / 2
  Osmangazi - Bursa - TURKİYE
E-Mail : info@bursanevder.org.tr
© Copyright 2012 - Bursa Nevşehirliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği - Sitemizde yayınlanan içerik, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.